Podejmujemy się wykonywania różnorodnych prac remontowych i wykończeniowych,

od malowania wnętrz począwszy a skończywszy na skomplikowanych pracach interdyscyplinarnych.

Dobrze wiemy, że aby osiągnąć właściwy efekt musimy wspólnie z klientem poświęcić stosowny czas na przygotowanie takiej pracy. Zachęcamy zazwyczaj do skorzystania z usług projektanta wnętrz, aby połączyć profesjonalizm z wizją klienta. Dobry projekt wykonany w oparciu o wymienione aspekty jest podstawą do analizy technicznej i wykonawczej co finalnie umożliwia urealnienie zamierzeń klienta.

Potem następuje etap realizacji i tu znów mamy do czynienia z różnego rodzaju wyborami natury technicznej bo produkt produktowi nierówny. Na bazie naszego doświadczenia i w odniesieniu do projektu oraz stanu faktycznego sugerujemy klientowi najlepsze rozwiązania i dobór materiałów.

Pozostaje na koniec kwestia wykonania konkretnej pracy, której jakość ma zasadnicze znaczenie dla wyglądu i trwałości dzieła. Nasi pracownicy,wykonując takie prace od wielu lat, nabyli doświadczenia tak potrzebnego w tej dziedzinie oraz dokładności bez której najlepszy projekt okaże się fiaskiem.

Prezentowane zdjęcia to niewielka część naszych doświadczeń i pracy,mamy jednak nadzieję, że zachęcająca do kontaktu z nami w kwestii remontów i prac wykończeniowych. 

O firmie

Nowator został założony w 1992 roku.
Obecnie możemy się pochwalić dobrze wyszkoloną, solidną i kulturalną kadrą pracowniczą oraz szerokim zakresem usług, jaki możemy zaoferować naszym klientom.
Współpracujemy z wieloma firmami, których towary i technologie stosujemy w naszej pracy. Dbamy o to, aby byli to partnerzy solidni, cieszący się na rynku uznaniem i zaufaniem klientów.
Przyjęte przez nas zasady działania i nieustanna praca nad sobą skutkują obustronną satysfakcją.

Informacje

Nasze usługi to przede wszystkim:
- wykonawstwo i serwis kotłowni
- instalacje sanitarne
- instalacje wentylacyjne
- instalacje grzewcze
- prace wykończeniowe
- prace remontowe
- serwis techniczny
- Nowator uzyskał
subwencję finansową
w ramach programu rządowego
„Tarcza Finansowa 2.0
Polskiego Funduszu Rozwoju
dla Mikro, Małych i średnich Firm”,
udzieloną przez PFR SA.

użyteczne linki

Informacje Kontaktowe