Dostarczamy naszym klientom wypróbowane rozwiązania.

Poniżej prezentujemy kilka firm:

współpraca

Weishaupt to producent kotłów gazowych bardzo wysokiej jakości.
Podstawowe priorytety to:
energooszczędność
długa żywotność
niezawodna praca
Jako fachowcy, z czystym sumieniem możemy polecić naszym klientom produkty Weishaupt, ponieważ przekonaliśmy się o ich zaletach.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie producenta: https://www.weishaupt.pl/

współpraca

REGULUS®-system to polski producent wodnych miedziano-aluminiowych grzejników c.o.: ściennych i kanałowych. W ofercie firmy są grzejniki przeznaczone do pracy w instalacjach niskotemperaturowych: E-VENT oraz REVERS, dające możliwość skorzystania z dopłat do budownictwa energooszczędnego. To inwestycja na lata, zapewniająca oszczędność energii, niskie koszty ogrzewania i komfort cieplny.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie producenta https://regulus.com.pl/

 

współpraca

Bartosz to solidna firma wykonująca rekuperatory wysokiej jakości wraz z akcesoriami i układami sterującymi.
Firma Nowator przetestowała wielokrotnie jakość tych produktów. Pomiary temperatur wskazywały na bardzo wysoki stopień odzysku ciepła. Jest to okupione dość dużym rozmiarem wymiennika, co wymaga relatywnie większego miejsca na instalację, ale jesteśmy przekonani, że warto poświęcić nieco więcej miejsca na urządzenie aby odzyskać dużo więcej energii. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.bartoszwentylacja.com.pl/

współpraca

Studio fotografii Marzeny Walczak to cenny współpracownik w zakresie obrazowania naszych prac, jak również w zakresie wyposażania wykonywanych przez nas wnętrz. Myśl przewodnią jej obrazów najlepiej charakteryzuje cytat ze strony autorki: Zatrzymaj się. Rozejrzyj się wokół, dostrzeż, daj się zachwycić.